CAPA Ettelbréck

Startlëschten Ettelbrécker Stadt- a Vollekslaf 32. GP du Syndicat d’Initiative

Ettelbrécker Stadtlaf (10 km)
Dossard Numm Virnumm A-Klass Club
1 Klonski Luc M 35 Spiridon 08 Lëtzebuerg
2 Sauber Tom M HK -
3 Thill Anne F HK -
4 Sauber-Swiercz Jeannine F 50 -
5 GLOD Michel Patrick M 45 FLA-LL / Spiridon08
6 Kayser Ronny M 50 CAPA
7 Dos santos Helder M 40 -
8 Dos santos Liliana F 35 -
9 Schroeder Mike M 35 CAPA
10 Dos santos Marilisa F 30 -
11 Duschène Deborah F HK -
12 Duschène Tamara F 30 -
13 Scheer Pascal M 40 CAPA
14 Eicher Sonja F 45 CAPA
15 Sauber Daniel M 30 -
16 Lumme Pirjo F 45 Bo's Team
17 Lindgren Bo Erik M 50 Pirjo's Team
18 Whetzel Michelle F 45 -
19 Schroeder Nico M 50 -
20 Folscheid Bob M 40 Trilux
21 DEVAQUET Lynn F 35 //
22 Weber Pascal M 40 -
23 Trierweiler Katrin F 30 ALGSO
24 Schosseler Michel M 35 -
25 Schreiner Jenny F HK -
26 Haan Fernand M 55 -
28 Klein Yves M HK BvB.Lu
29 Molitor Olivier M 45 -
30 NEY Véronique F HK -
31 Reckinger Patrick M 40 -
32 AGOSTINI Alain M 45 CAPA ETTELBRUCK
33 COUTINHO PEDRO M 40 SPIRIDON 08
34 Mousel Henri M 60 CISETT
35 ZIMMER JEANNY F 55 -
36 Espen Pascal M 45 -
37 Konter Nico M 50 FDCrunnig
38 Even-Bourgraff Claudine F 60 -
39 MAJERUS René M 50 Capa
40 MAY MARCEL M 60 Spiridon 08 Letzeb.
41 Nobre Celia F 40 -
42 Reyter Chantal F 50 Spiridon 08 Letzebuerg
43 Wilhelm Jacques M 40 A.S. Douanes
44 Neven Annick F HK -
45 MACIEIRA Nuno F 40 KICHECHEF
46 HULSBOSCH Steffi F 30 A.S. Douanes
47 Holtz Alain M 45 CAPA
48 Geraldo Daniel M HK -
49 Fernandes Mauricio M 45 -
50 hasanovic Nisvet M 40 -
51 Schiltz Gilbert M 55 C.A.E.G
52 Quaresma Miguel M 40 -
53 Kirchen Mil M 50 Celtic Diekirch
54 Nicolas Manon F HK -
55 Nicolas Anne F HK -
56 Fantin Mike M 45 -
57 Rakovsky Pascal M 55 -
58 Rakovsky Benjamin M HK -
59 Rakovsky Valentin M HK -
60 Weiler Alain M 45 Capa Ettelbréck
61 Dinis Abel M 50 -
62 Paderhuber Oliver M 35 CAB Armei
63 RICHARD Pascal M 50 SES
64 RICHARD David M HK -
65 RICHARD Laetitia F HK -
66 FILBIG ALAIN M 45 -
67 Matias Patrick M 35 -
68 Da Mota ILIDIO M 35 -
69 Magalhães christina M 35 -
70 lino fabio M 30 -
71 HIPP Fred M 70 Walfer Huesen
72 Correia Duarte Marcio Miguel M 35 -
73 Dias Carlos M 40 -
74 Pires Jorge M 45 -
75 Welter Jean-Marie M 70 CAEG
76 Nickels Dominique M 50 Capa
77 Miltgen-Metz Christine F 50 Walfer Huesen
78 Mota Lisboa Pedro Mota Lisboa M 55 Celtic Diekirch
79 Welter Luc M HK LUMA BAND
80 Diener Mike M HK VV Tooltime
81 Kontz Ronny M HK Special Olympics
82 Bastendorff Claude M 40 Capa
83 Hoffmann Marco M 50 -
84 Feltes Carlo M 50 X3M Triathlon Mersch
85 Wagener Gilles M 50 BIL Runners
86 Kass Christophe M 35 FOLA
87 Heuertz Diane F 35 Celtic
88 Calderon Santi M 40 Team Snooze
89 Mascia David M HK -
90 Da Silva Joaquim M 55 CSN Clervaux
91 Jungen Alain M 35 -
92 Durrer Philippe M 30 CAD
93 Wurth Benn M 35 -
94 Tesfu Abiel M HK Celtic
95 Meyers Tom M 35 VC Filano
96 Hubert Antoine M HK -
97 Daouadji Kamel M 30 Phar
98 Lepocq Jean-Philippe F 40 Pham
99 Maas Claude M 55 -
100 Funk Marc M 45 Celtic
101 Kirch Joe M 30 Celtic
102 Staudt Charel M HK -
103 Jeager Caroline F HK -
104 Domingos Rui M 45 Capa
105 Bastian Gilbert M 50 -
106 Nilles Robert M 55 Capa
107 Reichling Laurent M HK Team Kasel
108 Baesch Olivier M HK Cisett
109 Schröder Eike M HK SOL
110 Hansen Veronique F 35 Capa
111 Da Silva Jojo M 40 Capa
112 Schloesser Marcel M 35 -
113 Müller Annette F 50 Capa
114 Bettendorf Nico M 45 -
115 Fortunato José M 45 Porto
116 Schmitz Nicole F 50 CSL
117 Procacci Stephanie F HK Arméi
118 Rodriques Diana F HK Arméi
119 Ernzen Jean-Paul M 60 Spiridon 08 Letzebuerg
120 Neyens Tom M 45 Gemeng Miersch
121 Hippertchen Ender M 45 Gemeng Miersch
122 Hengen Francis M 60 Spiridon 08 Letzebuerg
123 Holm Ristok M 45 -
Ettelbrécker Stadtlaf (5 km)
Dossard Numm Virnumm A-Klass Club
300 MENDES MELO DANY M 30 XXX FIT RUNNERS
27 DA SILVA MENDES Jordan M HK CA BELVAUX
299 Reding Tim M HK Celtic Diekich
298 Bertemes Andy M 30 -
297 Faramelli Gérard M 30 CAFOLA/LTPS
296 PAWLENKO Cindy F 35 -
295 DIAZ Ana F 40 -
294 Klopp Sowa Sophie F HK CAEG
293 Arend Marc M 40 Celtic Diekirch
292 Krecké-Hippert Nathalie F 45 -
291 Krecké Mex M Sco CAD
290 Krecké Claude M 50 -
289 MAJERUS Lara-Heidi F HK -
288 MAJERUS Marianne F 50 Heischter Sprangmäis
287 Mousty Véronique F 30 -
286 Tock Eric M HK CAPA
285 Tock Loris M HK CAPA
284 Straus Shawn M HK CAPA
283 Ries Anne F HK -
282 Schumacher Fiona F HK CAPA
281 Vaz Judite F 40 CAPA
280 Adouta Vaz Diogo M HK CAPA
279 Coimbra Flavio M HK -
278 Zaghbib Abdel M 40 Spiridon 08 Letzebuerg
277 Tommasini Nathalie F 45 Spiridon 08 Letzebuerg
276 Vandeputte Eddy M 45 Malmedy AC
275 Pütz Tom M HK CAB
274 Pechon Daniel M 55 -
273 Bykova Sveltana F 40 -
272 Baulisch Marco M HK Celtic
271 Nilles Alex M Sco Capa
270 Leclerc Claude F 35 -
269 Leclerc Vic M 70 -
268 Bechet Dana F Sco Celtic
267 Hermes Bit M HK FLA LL
266 Brust Moris M HK Team Snooze
265 Della Schiava Poli M 50 SOL
264 Liv Henri M HK -
263 Leyder Pit M HK -
262 Fohl Charel M HK -
261 Ahmadzai Obaid M HK Be You
260 Mahammadi Javed M HK Be You
259 Bahadury Sabahudin M HK Be You
258 Pemaj Emanuel M HK Be You
257 Majerus Tom M 35 Be You
256 Laffont Marie F 40 -
Ettelbrécker Stadlaf (550 m)
Dossard Numm Virnumm A-Klass Club
314 hickey kelvin M Ben csl
315 Ludovicy Hannah F Lud CAPA
316 Meyers Liz F Lud CAEG
317 Ghirelli Lynn F Ben Celtic
318 ROSALES Manolo M Ben -
319 Paderhuber Lenny M Ben -
320 Mylo Lisboa M Lud Celtic Diekirch
321 Hilger Alex M Ben CAPA
322 Hilger Charel M Lud CAPA
323 Penny Pol M Lud CAPA
324 Wilhelm Jules M Lud CAPA
325 Nesen Lina F Ben CAPA
326 Nesen Vicky F Ben CAPA
327 Matias Emilie F Ben -
328 Hansen Kathrine F Ben -
329 Hansen Malou F Lud -
330 Ferreira Laura F Lud CAPA
331 Walisch Emma F Ben CAPA
332 Walisch Jo M Lud CAPA
333 Oesch Phoebe F Lud CAPA
334 Weber Mylie F Ben CAPA
335 Welter Ben M Lud CAPA
336 Steinbach Lisa F Lud CAPA
337 Petrovic Nena F Ben CAPA
338 Lisboa Neo M Lud Celtic
395 Hemmen Tun M Ben Celtic
340 Schmitz Pit M Ben -
341 Libens-Thein Li F Ben -
342 Libens-Thein Maxine F Lud -
343 Pechon Damien M Ben -
344 Pechon Daria F Lud -
346 Funck Tessa F Ben Celtic
347 Nilles Amka F Lud Capa
Ettelbrécker Stadtlaf (1100 m)
Dossard Numm Virnumm A-Klass Club
399 Leesch Niki F Déb CAPA
398 Weiler Théid M Déb CAPA
397 Semedo Geovane M Déb CAPA
396 Mouchie Basile M Déb CAPA
339 D’Harcour Tom M Déb CAPA
394 Schmitz Lisi F Déb -
349 Hurson Charlotte F Ben -
348 Hurson Martin M Ben -